10% sleva pro školy / školky

Výhody pro školy a školky

 

Výhody pro školyVýhody, které nabízíme školám a školským zařízením:

10 % slevu na kompletní sortiment v e-shopu www.activacek.cz (školní, výtvarné a kreativní potřeby)

odběr na dobírku, zálohovou fakturu nebo u škol, které u nás nakupují pravidelně, na fakturu

Slevy se nesčítají. Platí vyšší v okamžiku nákupu.

 

Jste u nás poprvé a objednáváte pro školu?

10% sleva bude poskytnuta až při vystavení zálohové faktury. Do první objednávky se tato sleva nepromítne. Cenu po slevě vám potvrdíme na váš e-mail. Zvolete si tedy platbu bankovním převodem a do poznámky dejte "PLATBA NA ZÁLOHOVOU FAKTURU". Tu vám obratem vystavíme a pošleme na váš e-mail.

Pokud si zvolíte platbu na dobírku, 10% slevu promítneme do objednávky a dobírkovou částku automaticky ponížíme. Stačí napsat do poznámky "ŠKOLA".

 

Výhody pro opakované nákupy pro školu

Chystáte se u nás nakupovat pravidelně? Zaregistrujte se a 10% slevu uvidíte rovnou ve svém košíku. Školám, které mají u nás registraci, umožňujeme platit na fakturu se splatností po dodání zboží. Stačí si vybrat platbu bankovním převodem a do poznámky napsat "PLATBA NA FAKTURU".

 

Školní a výtvarné potřeby pro prvňáčky ve výhodném balení

Jak si zjednodušit shánění potřebné výbavy pro žáky 1. třídy? Prohédněte si přehled cenově zvýhodněných setů školních a výtvarných potřeb pro prvňáčky. Vybírat můžete ze dvou vzorových balíčků různého obsahu za zvýhodněnou cenu 200 Kč nebo si můžete vybrat balíček za 500 Kč.

 

Tipy pro školky a školy

V naší nabídce si vyberou mateřské školky, základní i střední školy. Prohlédněte si školní, výtvarné a kancelářské potřeby i potřeby na výzdobu při zvláštních příležitostech.

Potřeby pro základní a střední školy Potřeby pro mateřské školy

 

Slevy pro žáky a studenty

Jak slevu pro žáky získat? Napište nám na e-mail info@activacek.cz a my vám pošleme leták s 10% slevovým kódem, který můžete vystavit na nástěnce a podpořit tak své žáky a studenty při nákupu školní výbavy od května do října.

 

Tip: Využijte tuto výhodu i v v e-shopu s kancelářskými potřebami obchod.activa.cz (kancelářské potřeby a technika, úklidové prostředky)

nahoru