O nás

Activáček je e-shop, kde najdete pouze kvalitní školní a výtvarné potřeby.Activáček.cz

Vznikl v roce 2010 jako první B2C e-shop společnosti ACTIVA, která je se vší skromností řečeno jedničkou ve svém oboru. A tím je zásobování kanceláří vším, co je potřeba mít v kanceláři po ruce – kancelářské a úklidové potřeby a občerstvení.

Activáček.cz veselé děti - obrázek

Vznikl proto, že kolegům - rodičům bylo líto, že máme sklady plné krásného zboží pro děti, které ACTIVA dováží do České republiky a které velkoobchodně dodává do všech papírnictví po celé zemi, ale které sama nenabízí i dalším rodičům. S nadsázkou říkáme, že Activáček vznikl za dlouhých zimních večerů, ale velmi brzy se stál naším miláčkem, se kterým se mazlíme a ke kterému někdy i utíkáme od „obyčejných“ kancelářských potřeb.

Školnísvět.cz - blog

 

Sami máme děti, které naše výrobky testují ve školách i při svých kreativních hrách. Víme tak, co je dobré, co funguje a co bude možná lepší nechat prodávat někoho jiného. A o své postřehy se s vámi rádi dělíme na našem blogu Školnísvět.cz

 

V naší nabídce najdete zboží světových značek jako je Maped, Faber-Castell, Stabilo, batohy a aktovky Walker by Schneiders, kreativní sady Djeco nebo AladinE. Nezapomínáme ani na domácí značky, které se zabydlely v našich školách, jako je Koh-i-noor, Centropen, Papírny Brno, Karton P+P, nebo na mladší domácí značky jako je Zdravá lahev nebo Boll. Vyhledat si můžete i eko produkty.

Kluk - obrázek

 

Neslibujeme vzdušné zámky. Zboží, které nabízíme, máme opravdu skladem. Jsme tak velmi rychlí v expedici vašich objednávek. Věrné zákazníky z Klubu Activáček umíme ocenit lepší cenou a dopravou zdarma. Pro každého máme i malý dárek k objednávce. Newsletterem vám sem tam pošleme nějakou tu slevičku.

Chci se registrovat a získat výhodyChci se přihlásit k odběru newsletteru

Activáček kamenná prodejna - obrázek

 

Vybrané zboží si můžete prohlédnout naživo v kamenné prodejně Activáček v obchodním centru Letňany na Praze 9.

 

 

Pokud nemáte prodejnu zrovna za rohem, můžete nás alespoň sledovat. Nestydíme se předvést.

 

Školnísvět.cz - ikona Activáček.cz facebook  - ikona Activáček.cz youtube - ikona Activáček.cz pinterest - ikona
Školní svět.cz Facebook Youtube Pinterest

Activáčkův blog plný rad, návodů a soutěží

tipy na vyrábění, slevy, zajímavosti

videa našich produktů (batohy, aktovky, modelíny, atd.)

nástěnky plné obrázků (škola, vyrábění s dětmi, děti)

nahoru