Maped = světová jednička ve výrobě školních potřeb

Maped to je synonymum pro kvalitní a funkční školní, kancelářské i výtvarné potřeby. Tato francouzská rodinná firma byla založená už v roce 1947. Dnes patří mezi světové jedničky především v produkci školních potřeb a má zastoupení ve více jak 120 zemích na 6 kontinentech.

Maped si je vědom své zodpovědnosti za množství výrobků, které každý rok vyrábí. Velkou pozoronost proto věnuje materiálům, které používá pro jejich výrobu, i pro výrobu jejich obalového materiálu. V roce 2022 se Mapedu například podařilo vtyvořit řadu obalů už bez jediného % PVC.

 

Banner Maped školní potřeby

Školní potřeby

Školní potřeby Maped jsou vyráběny tak, aby děti bavily. Každý rok přináší Maped novinky, které mají funkční a moderní design a které reflektují odlišné vnímání barev malých a velkých školáků. Naše společnost je distributorem značky Maped v České republice, nabízíme proto nejširší nabídku výrobků této značky.

Pro svého školáka u nás pořídíte Maped pastelky, fixy, obyčejné tužky, nůžky, pravítka, kružítka, penály a další nezbytné potřeby do školy.

 

Banner Maped Creativ

Maped Creativ

Kreativní sady Maped Creativ rozvíjejí dětskou tvořivost, fantazii a mají řadu pozitivních efektů na formování dětské osobnosti. Každá kreativní sada je promyšlená do nejmenšího detailu a je doporučená pro určitý věk dítěte. Díky řadě Early Age můžete do vyrábění zapojit i děti už od 2 let. Sady obsahují všechno, co ke tvoření potřebujete.

Kreativní sady Maped Creativ

 

Banner Maped Picnik

Maped Picnik

S dodržováním pitného režimu pomůže řada Maped Picnic. Lahve na pití se hodí do školy, práce nebo na výlet. Nikde nebude nic protékat a zároveň se budou lahve dětem dobře otevírat a používat. Zejména dospělí ocení, že je po použití zase jednoduše vyčistí. V řadě Maped Picnik najdete i svačinové boxy, příbory a termotašky nebo termobox. Vše je vyrobeno z kvalitního a zdravotně nezávadného materiálu. Design potěší děti i dospělé.

 

Designové kolekce

Mají vaše děti oblíbenou postavičku nebo koníček? Dopřejte jim školní potřeby, které zaujmou i svým designem. Pro milovníky Bradavické školy čar a kouzel je řada Harry Potter. Máte doma zapáleného chovatele zvířátek? Potěšíte ho řadou Mini Cute, která má hravý design a vychytávky. Maped myslí i na teenagery, a to řadou Night Fall, která přitáhne pozornost metalickými odstíny.

 

kolekce Harry Potter
kolekce Maped Harry Potter
kolekce Nightfall
kolekce Maped Nightfall
kolekce Mini Cute
kolekce Maped Mini Cute
 

Prohlédnout celou nabídku Maped >>

nahoru