Co to je aplikace SCRIBZEE® a jak funguje

Scribzee - aplikace pro skenování poznámek

Uložte si své poznámky s pomocí aplikace SCRIBZEE®

 

Pravděpodobně i vy jste si osvojili zvyk pořídit si foto vytvořených poznámek svým chytrým telefonem. Pokud ano, pak již z vlastní zkušenosti víte, že nejenom že správné zarámování listů papíru je občas skutečnou výzvou, ale že navíc fotky vašich poznámek se vám snadno „ztratí“ mezi ostatními fotkami uloženými v galerii vašeho telefonu.

 

Proto OXFORD vyvinul SCRIBZEE® – vysoce výkonnou aplikaci ke skenování poznámek, která kombinuje schopnosti vašeho chytrého telefonu se čtyřmi rohovými značkami tištěnými na stránkách zápisníků, bloků a diářů značky Oxford.

 

Aplikaci SCRIBZEE® si můžete zdarma stáhnout do vašeho telefonu. Spolu s aplikací máte k dispozici bezplatné zabezpečené cloudové úložiště pro všechny vaše naskenované poznámky. Díky tomu jsou vám kdykoliv k dispozici, když s nimi potřebujete pracovat, upravovat či je jen sdílet.

 

SCRIBZEE® zároveň umožňuje poznámky organizovat. Máte je shromážděny pohromadě na jednom místě a je jen na vás, jaké složky si pro ně vytvoříte.

Chcete dodatečně doplnit své poznámky přidáním dalších stránek nebo obrázků? Žádný problém. Se SCRIBZEE®, jednoduše přetáhnete prstem stránky tak, aby byly stále ve správném pořadí, které vyhovuje vám, bez ohledu na to, kdy byly pořízeny.

 

Stejně tak můžete snadno importovat stránky z jiných poznámek nebo fotografie z vašeho telefonu. A pokud potřebujete své poznámky s někým sdílet? Jednoduše je pošlete přes e-mail, SMS, sociální sítě, Evernote apod..

 

Podívejte se na video a zjistěte, jak Scribzee funguje:

nahoru