Co to je aplikace SmartLines a jak funguje

Aplikace SmartLines je výkonná aplikace ke skenování poznámek. SmartLines umožňuje skenovat, ořezávat a sdílet školní zápisky, poznámky, kresby, recepty. Aplikace Smartlines je kompatibilní se sešity Lipa Mill, které jsou vybaveny inteligentními značkami. SmartLines rozpozná značky a automaticky ořízne text či obrázek. Upravuje kontrast, jas a skenuje obsah, takže je mnohem snazší číst a ještě snadněji sdílet

 

SmartLines - aplikace pro skenování poznámek

Uložte si své poznámky s pomocí aplikace SmartLines

 

  • Aplikaci SmartLines si můžete zdarma stáhnout do vašeho telefonu i v češtině a slovenštině na Google Play, App Store a AppGallery. Spolu s aplikací máte k dispozici bezplatné zabezpečené cloudové úložiště pro všechny vaše naskenované poznámky. Díky tomu jsou vám kdykoliv k dispozici, když s nimi potřebujete pracovat, upravovat či je jen sdílet.
  • SmartLines zároveň umožňuje poznámky organizovat. Máte je shromážděny pohromadě na jednom místě a je jen na vás, jaké složky si pro ně vytvoříte.
  • Chcete dodatečně doplnit své poznámky přidáním dalších stránek nebo obrázků? Žádný problém. Se SmartLines jednoduše přetáhnete prstem stránky tak, aby byly stále ve správném pořadí, které vyhovuje vám, bez ohledu na to, kdy byly pořízeny.
  • Pokud potřebujete své poznámky s někým sdílet jednoduše je pošlete přes e-mail, SMS, sociální sítě, Evernote apod..

 

Sešit pro aplikaci SmartLines

Aplikace SmartLines kombinuje schopnosti vašeho chytrého telefonu se čtyřmi rohovými značkami tištěnými na stránkách školních sešitů Lipa Mill značky MarMar.

 

Sešity pro použití s aplikací SmartLines

 

 
 

 

Podívejte se na video a zjistěte, jak SmartLines funguje:

nahoru