Vybavte na výlet děti i sebe

Co si všechno na výlet berete? Za nás je základem dobrý outdoorový batoh, do kterého se vám všechno vejde a který bude zároveň lehký a bude dobře držet na zádech. A přesně takové jsou batohy od české značky Boll a rakouské značky Schneiders.
Vybavte na výlet děti i sebe

 


 

Batůžky pro předškolkové děti

Dětské batůžky z řady Mini od značky Schneiders mají děti rády kvůli tomu, že jsou pohodlné a mají krásné zvířecí motivy. Své oblíbené mazlíčky si najdou holčičky i kluci.

 

 

 

Proč se batohy Boll nosí dětem tak dobře? Batohy mají anatomicky tvarované ramenní popruhy s krčním prokrojením. Nedochází tak ke sjíždění popruhů z ramen.

 

 

 

Batůžky pro školkové děti

Mezi osvědčené batůžky pro školkové děti patří od značky Boll řady Koala a Roo. Batohy mají měkce polstrovaná záda a anatomicky řešené popruhy. Objem i uspořádání kapes zaručuje dostatek místa pro vše potřebné.

 

 

Boll řada Koala

 

 

Boll řada Roo

 

 

 

Batohy pro děti na školní výlety

U české značky Boll ještě zůstaneme. Batohy z řad Sioux a Falcon jsou mnohoúčelové a vhodné pro sportovní aktivity i každodenní použití. Batohy jsou pro děti od výšky 120 cm.

 

 

Boll řada Sioux

 

 

 

Boll řada Falcon

 

 

 

Outdoorové batohy pro středoškoláky i rodiče

Batohy Walker by Schneiders řady Sport mají polstrovaná záda s odvětráváním, boční kapsy s prostorem pro notebook do velikosti 13", poutko na LED světlo a na zavěšení batohu. Ale je toho víc co dokážou nabídnout. Řada Sol jsou batohy volnočasové. Spodní část batohu je potažena materiálem, v černé barvě, odolným proti nečistotám. Nemusíte se obávat ušpinění, když ho položíte na zem.

 

 

 

 

Lahve na pití a boxy na svačinu

Na výletě nesmí chybět dostatek tekutin a svačina. Co je u lahví a svačinových boxů důležité? Aby byly vyrobeny z nezávadných materiálů, šlo je dobře umýt a lahve neprotékaly. To splňují značky Zdravá lahev, Oxybag a Maped.

Pro menší děti kupte lahve s objemem do 0,5 l, ať nemají zbytečně těžké batůžky. Pro školáky doporučujeme lahve s objemem 0,7 l nebo 1 l. Vybírat můžete z motivů se zvířátky, hobby, designové, pro holky i pro kluky nebo sportovce.

 

 

 

Lahve na pití 0,5 l

 

 

Lahve na pití 0,7 l

 

 

Lahve na pití 1 l

 

 

Boxy na svačinu

 

 

 

Co se ještě dětem hodí na výletě?

Na výletě děti ocení, když si můžou něco samy koupit. A aby se korunky nerozkutálely po kapsách, potřebují peněženku. Starším dětem přidejte do baťůžku vhod pouzdro s psacími potřebami a bloček, ať se na výletech zabaví. Na cestách je dobré myslet na bezpečnost, se kterou pomůžou reflexní doplňky. Blok se hodí nejen na zapisování zážitků, ale třeba i piškvorky.

 

 

 

 

 

nahoru