Napiš. Vymaž. Přepiš.

Přehled gumovacích per Pilot FriXion

Gumovací Rollery Pilot Frixion

Celá rodina Pilot FriXion má jedinečné vlastnosti. Napsaný text lze vymazat a znovu přepsat na tomtéž místě tolikrát, kolikrát chcete. Text zneviditelníte zahřátím na 65 °C, které vznikne třením (“gumováním”) plastového zakončení rolleru na papíře. Znovu se objeví při teplotě nižší než -15 °C.

 

Pilot FriXion Ball M 07

Skvělý parťák do práce i do školy. Napsaný text vygumujete a přepíšete tolikrát, kolikrát potřebujete. Dostupný v deseti barevných odstínech, takže si určitě najdete svou oblíbenou barvu. Barva inkoustu je stejná jako barva těla. Ke všem odstínům si můžete pořídit náhradní náplň.

Pilot FriXion Ball 07

Pilot FriXion Ball 07 informace

 

Pilot FriXion Point

Přepisovatelný roller s jehličkovým hrotem FriXion Point. Vysoká preciznost a hladkost psaní díky tenkému jehličkovému hrotu. Jasné barvy, píše podle barvy těla. Lze dokoupit náhradní náplň.

Pilot FriXion Point

Pilot FriXion Point informace

 

Pilot FriXion Clicker

Jedinečné gumovací pero v provedení bez víčka s šířkou hrotu F 0,5 mm nebo M 0,7 mm. Stačí kliknout a psát! Píše podle barvy těla. K peru je možné pořídit náhradní náplň F 05 nebo M 07.

Pilot FriXion Clicker

Pilot FriXion Clicker informace

Pilot FriXion Clicker

Pilot FriXion Clicker informace

 

Pilot FriXion Light

Unikátní přepisovatelný zvýrazňovač FriXion Light se speciálním inkoustem, který umožňuje zvýrazňovat, mazat zvýrazněné a opět zvýrazňovat.

Pilot FriXion Light

Pilot FriXion Light informace

 

Pilot Frixion Colors

Jedinečné fixy s vláknovým hrotem a přepisovatelným inkoustem. Popusťte uzdu fantazie.

Pilot Frixion Colors

Pilot Frixion Colors informace

 

Pilot Frixion Fineliner

První gumovací liner pro psaní, skicování, barevné poznámky, myšlenkové mapy, psaní šablon.

Pilot Frixion Fineliner

 

Elastomer (guma) FriXion

FriXion elastomer je jedinečná guma pro gumovací pera, zvýrazňovače a fixy Pilot FriXion. Nedrolí se, nežmolkuje, je bezprašná.

Guma Pilot FriXion

 

Pozor! Gumovací pera Pilot FriXion nejsou vhodná pro použití na oficiální dokumenty. A zrovna to potřebujete? Psací potřeby vhodné pro oficiální dokumenty najdete v Luxusních psacích potřebách.

 

nahoru