Napiš. Vymaž. Přepiš.

 

Celá rodina Pilot FriXion má jedničné vlastnosti. Napsaný text lze vymazat a znovu přepsat na tomtéž místě tolikrát, kolikrát chcete. Text zneviditelníte zahřátím na 65 °C, které vznikne třením (“gumováním”) plastového zakončení rolleru na papíře. Znovu se objeví při teplotě nižší než -15 °C.

 

Pilot FriXion Ball 07

Skvělý parťák do práce i do školy. Napsaný text vygumujete a přepíšete tolikrát, kolikrát potřebujete. Dostupný v deseti barevných odstínech, takže si určitě najdete svou oblíbenou barvu. Barva inkoustu je stejná jako barva těla. Ke všem odstínům si můžete pořídit náhradní náplň.

 

Pilot FriXion Point

Přepisovatelný roller s jehličkovým hrotem FriXion Point. Vysoká preciznost a hladkost psaní díky díky tenkému jehličkovému hrotu. Jasné barvy, píše podle barvy těla. Lze dokoupit náhradní náplň.

 

Pilot FriXion Clicker

Jedinečné gumovací pero v provedení bez víčka s šířkou hrotu 0,5 mm nebo 0,7 mm. Stačí kliknout a psát! Píše podle barvy těla. K peru je možné pořídit náhradní náplň 05 nebo 07.

 

Pilot FriXion Light

Unikátní přepisovatelný zvýrazňovač FriXion Light se speciálním inkoustem, který umožňuje zvýrazňovat, mazat zvýrezaněné a opět zvýrazňovat.

 

Pilot Frixion Colors

Jedinečné fixy s vláknovým hrotem a přepisovatelným inkoustem. Popusťte uzdu fantazie.

 

Pilot Frixion Fineliner

První gumovací liner pro psaní, skicování, barevné poznámky, myšlenkové mapy, psaní šablon.

 

Elastomer (guma) FriXion

FriXion elastomer je jedinečná guma pro gumovací pera, zvýrazňovače a fixy Pilot FriXion. Nedrolí se, nežmolkuje, je bezprašná.

 

Pozor! Gumovací pera Pilot FriXion nejsou vhodná pro použití na oficiální dokumenty.

 

nahoru