Maloobchodní katalog CZ


Vážení zákazníci,

s radostí Vám představujeme další, aktuální vydání našeho katalogu ACTIVA Maloobchod. Na následujících stranách již tradičně naleznete výběr nejzajímavějšího sortimentu od předních světových i domácích výrobců školních, kancelářských a kreativních potřeb.

Opět se můžete těšit na řadu produktových novinek. Mezi nejvýraznější bezpochyby patří unikátní kolekce Picnik od značky Maped, která nabízí sady barevně sladěných nápojových lahví, svačinových boxů a speciálních tašek. Kolekci Maped Picnik naleznete v kapitole Aktovky, batohy a doplňky, kde se také nově prezentuje bezmála kompletní kolekce batohů a penálů Walker a setů s aktovkami Schneiders. Naše nabídka výtvarných potřeb se rozšiřuje o atraktivní pastelky Color'Peps Animals i nové produktové kategorie značky Maped, mimo jiné výtvarnou paletu, kelímek na vodu nebo speciální voskové pastely pro malé děti. V kreativních potřebách uvádíme značku Cadënce, která spolu se značkou Aladine nabízí ucelený sortiment pro dekoraci textilu a další hobby projekty. Oblíbená razítka Aladine nově zahrnují i celoroční diářová témata a Stampo Easy – razítka, která není nutné namáčet do inkoustu. Za zmínku ještě stojí kapitola Designové kolekce, kde jsme rozšířili nabídku sešitů a bloků od značek Ambar a Shkolyaryk.


Uvítáme Vaše připomínky a náměty, jak bychom mohli zdokonalováním našich služeb i sortimentní nabídky přispět k Vaší dlouhodobé spokojenosti.

Přejeme Vám hodně úspěchů a těšíme se na další úspěšnou spolupráci.

 

Zde si můžete stáhnout jednotlivé kapitoly našeho katalogu:

Ceník k MO katalogu ke stažení v pdf

Speciál Kancelář 2019 ke stažení v pdf

 

Faber-Castell

katalog ke stažení v pdf
ceník ke stažení v xlsx

nahoru