Maloobchodní katalog CZ


Vážení zákazníci,


Letos si připomínáme již 25 let od chvíle, kdy z nadšení dvou mladých začínajících podnikatelů vznikla společnost ACTIVA. Během čtvrtstoletí našeho působení jsme se z malé firmy vypracovali mezi nejsilnější hráče na trhu školních a kancelářských potřeb se 450 zaměstnanci a obratem téměř dvě miliardy korun. Základními předpoklady našeho růstu vždy byly chuť a odhodlání se neustále zlepšovat a hledat nové cesty jak zkvalitnit naše služby. Nicméně jsme si plně vědomi toho, že bychom ničeho nedosáhli bez důvěry a přízně našich zákazníků. Za to Vám patří velký dík i ujištění, že energie a nadšení nás neopouští a chceme na sobě i nadále pracovat. Věříme, že důkazem mohou být i stránky našeho nového katalogu ACTIVA Maloobchod, který máte právě v rukou.


Naši nabídku více než 3500 položek ze sortimentu předních světových i domácích výrobců jsme opět obohatili o stovky novinek. K těm nejzajímavějším patří rozšíření výtvarného programu značky Maped o vodové barvy, tempery a speciální tempery, které vynikají unikátní kombinací nadstandardní sytosti barev se snadnou vypratelností. V kapitole designové kolekce najdete rozšířenou nabídku již známých značek Ambar a MAR-MAR a zcela nově byla tato kapitola rozšířena i o bloky značky Foldermate. Nabídku prestižních psacích potřeb značek Parker, Waterman a Lamy jsme, oproti letům minulým, z Maloobchodního katalogu vyjmuli a budeme Vám ji prezentovat samostatně včetně zásadních novinek připravovaných na druhé pololetí tohoto roku.


Rádi uvítáme Vaše připomínky a náměty, jak bychom mohli zdokonalováním našich služeb i sortimentní nabídky přispět k Vaší dlouhodobé spokojenosti.

 

Přejeme Vám hodně úspěchů a těšíme se na další úspěšnou spolupráci.

 

Zde si můžete stáhnout jednotlivé kapitoly našeho katalogu:

Speciál Škola 2017 ke stažení v pdf

Speciál Vánoce 2017 ke stažení v pdf

nahoru