Minikids

Minikids - pastelky, fixy, razítka pro malé děti

To jsou výtvarné potřeby speciálně vytvořené pro děti už od jednoho roku.

 

Čím se liší výtvarné potřeby pro batolata?

Pastelky a fixy pro nejmenší děti mají kratší a silnější tělo, aby se v malých prstíkách dobře držely. Hroty jsou kulaté a „zaražené“ dovnitř, aby si s nimi dítě neublížilo a kreslení jim bylo přirozené. Tuhy u pastelek jsou měkké a lehké, aby nezatěžovaly dětské ručičky. Voskovky mívají trojboký tvar, aby z ručiček neklouzaly. Barvy jsou výrazné a syté, aby děti zaujaly a dobře kryly. Protože si děti často počmárají ruce, nohy, oblečení i nábytek, všechny barvy jsou omyvatelné a pratelné. Všechny výrobky jsou atestovány a splňují nejpřísnější kritéria na bezpečnost a nezávadnost.


Maped My first jumbo

Řada pastelek, voskovek a fix pro děti od 1 roku. Pastelky a voskovky mají trojhranné tělo, silné odolné tuhy s jasnými barvami. Fixy jsou odolné proti zatlačení či poškození. Inkoust je snadno vypratelný a omyvatelný.

Razítka Stampo baby

Dětská razítka pro snadné a zábavné tvoření dětí již od 18 měsíců. I ty nejmenší děti mohou nyní objevit potěšení ve vytváření svých prvních obrázků pomocí velkých ergonomických razítek, speciálně pro ně navržených. Inkoust se na papíře nerozmazává.

Stabilo Woody

STABILO woody 3 v 1 je pastelka, vodovka a voskovka v jednom, která umí kreslit na papír, na tmavý podklad, karton, sklo, kov, dřevo nebo třeba i na holínky. Barvu lze snadno smýt. Díky tvaru pastelka výborně padne do dětské ručičky.

 

Plastové pastelky Faber-Castell

Ergonomické plastové pastelky jsou dokonalým společníkem pro děti od prvního úchopu až po úchop třemi prsty. Ideální pro děti od 3 let. Pastelky mají zářivé barvy, jsou gumovatelné a neznečišťují ruce.

 

"Ať má dítě v ruce pastelku dřív než mobil nebo tablet." 

nahoru