Mikulášská výtvarná soutěž

Mikulášská soutěž

Internetový obchod Activacek.cz vyhlašuje soutěž o hodnotné ceny na téma nejhezčí Mikuláš, čert a anděl.

Už se těšíte? Za nedlouho je tu poslední měsíc v roce. Období, kdy malí i velcí věří na zázraky. Hned v předvečer svátku svatého Mikuláše, tedy 5. prosince, očekávají děti zvonek od vzácné návštěvy. Mikuláše, čerta a anděla. Děti mají pro Mikuláše připravenou básničku nebo písničku. On jim pak na oplátku a za to, že byly celý rok hodné, naděluje dárky, nejčastěji ovoce, čokoládu a jiné pochutiny. Zlobivé děti se nejvíce obávají čerta a symbolické brambory nebo uhlí v jejich balíčku. Zkraťte si čekání a zapojte se do soutěže o nejhezčího Mikuláše, čerta nebo anděla.


Do naší soutěže pošlete fotky vlastnoručně nakreslených nebo jinak výtvarně ztvárněných postav Mikuláše, čerta nebo anděla.

 

Jak se mohu zúčastnit:

 

► Pošlete nám fotky vlastnoručně nakreslených nebo jinak výtvarně ztvárněných postav Mikuláše, čerta nebo anděla dětmi buď poštou na adresu Activáček-soutěž, Veselská 686, Praha 9, 199 00 nebo na e-mail soutez@activacek.cz, a to nejpozději do 8.12. 2014. Do předmětu emailu uveďte heslo "Mikuláš". Do soutěže budou zařazena pouze díla odpovídající věku dítěte účastnícího se soutěže.

 

► K obrázku prosím připojte jméno, příjmení, věk, adresu a telefonický kontakt soutěžícího, resp. zákonného zástupce. (Jméno a příjmení bude při případné výhře uveřejněno u vítězné fotografie, telefon a adresa budou použity pouze pro kontaktování výherce a zaslání výhry.)

 

Hodnocení:

 

9. 12. 2014 vybereme 10 vítězných výtvarných děl a zveřejníme je na stránkách internetového obchodu activacek.cz a na FB Activáčka.cz. Výherci budou navíc kontaktováni našim marketingovým oddělením o výhře a informací o jejím odeslání.

 

Tentokrát je soutěž rozdělena do dvou věkových kategorií:

1. kategorie pro děti od 8 let - 5 výherců

2. kategorie pro děti do 7 let - 5 výherců

 

Ceny:

 

1. kategorie

 

1. cena - desková hra Empire, Manga náčrtník, kalendář 2015 a Zdravá láhev®

 

2. cena - rodinná hra Cesta kolem světa, rodinný plánovací kalendář 2015 a Zdravá láhev®

 

3.-5. cena - nástěnný kalendář 2015, pero Parker Batman, vodové barvy ColorMix, pouzdro na psací potřeby a Zdravá láhev®

 

 

 

2. kategorie

 

1.-5. cena - omalovánkový set s vodovými barvami Disney a výtvarný set Skládanka k domalování Faber Castell

 

 

Výhra Mikulášská soutěž

 

 

Výherci ::

 

Kategorie od 8 let
Alena Svábová Matěj Strnad Tereza Moravcová
Jana Míčová Jan Lapáček  
 

Kategorie do 7 let
Editka Bradáčová Martínek Mikula Ondrášek Novotný
Radovánek Biclesanu Romanka Jarošová  
 

 

 

Na výhru v soutěži se nevztahuje žádný právní nárok.

Rodinní příslušníci zaměstnanců společnosti ACTIVA spol. s r. o. jsou ze soutěže vyloučeni.

Zasláním fotky uděluje soutěžící svůj souhlas se zpracováním svých údajů a uveřejněním svého obrázku.

Výhry jsou zasílány na náklady společnosti ACTIVA způsobem, který společnost ACTIVA zvolí vzhledem k hodnotě výhry - osobní předání zaměstnanci ACTIVA, zaslání prostřednictvím České pošty doporučeně nebo "obyčejně". Pokud výherce výhru nepřevezme a zásilka se vrátí zpět na adresu odesílatele, výhra propadá.

 

 

nahoru