Kreativní razítka pro dospělé

Kreativní razítka francouzské značky Aladine jsou výbornými pomocníky pro dekoraci diářů, zápisníků, polštářů, oblečení nebo foto alb. Díky gelovým razítkům se nemusíte zastavit ani před tiskem na dřevo, polymer či modelovací hmotu.

Kreativní razítka pro dospělé

Diářová razítka

Vyberte si diářová razítka z řady Stampo Bullet pro dotvoření vašich osobních zápisníků a diářů v duchu Bullet Journal. Vtipné symboly vyjádří vaši náladu, aktivity nebo radost ze všedního dne. Pěnová razítka jsou precizně zpracovaná a mají hluboký reliéf. K razítkům potřebujete také barevné razítkovací polštářky.

 

 

Razítka využijete na potisk štítků na skleničky se zavařenou zeleninou či ovocem.

 

Důležité je mít i razítkovací polštářky různých barev, díky kterým celek doladíte k dokonalosti.

Kreativní razítka pro dospělé

Razítka na scrapbooking

Vyšperkujte svá alba, deníky, pozvánky, fotky a zápisníky výtvarnou technikou scrapbooking. Hodit se vám budou razítka z řady Stampo Scrap a náhradní razítkové barvy. Pro inspiraci doporučujeme článek o scrapbookingu na našem blogu Školní svět.

 

 

Razítka Stampo Scrap na scrapbooking
Objevte razítka Stampo Scrap:
Razítka Stampo Scrap na scrapbooking

 

Osvěžte přáníčka, pozvánky či jmenovky při oslavě narozenin, svatby nebo Valentýna.

 

 

Různé barvy obtisků dodají vašemu příběhu další rozměr.

Kreativní razítka pro dospěléKreativní razítka pro dospělé

Razítka na textil

Ozdobte si originálně svoje oblečení! Potiskejte bytový textil, textilní tašky, ozdobte kabelky i tenisky. Razítka řady Stampo Textile využijete nejen k potisku textilu, ale i na papírové projekty. Kombinovat můžete malé i velké obtisky. Výtvor pak doladíte barvami na textil. Pro inspiraci se mrkněte na článek o zdobení triček pomocí razítek na našem blogu.

 

 

Na polštáře, tašky a další větší textilní projekty se hodí razítka řady Stampo Decor. Dekorace interiérů a výroba interiérových doplňků ještě nikdy nebyla snazší. Razítka vyrobená z gumy mají hlubokou texturu.

 


Kreativní razítka pro dospěléKreativní razítka pro dospělé

Gelová razítka

Tvoříte něco na papír, textil, dřevo, polymery nebo modelovací hmoty? Gelová razítka jsou pro takové kreativní projekty ideální. Oblíbená jsou i pro svou variabilitu při sestavování motivů. Díky jejich průhlednosti vidíte, kam tisknete. Obtisk je tak přesný. Pro snadnější manipulaci doporučujeme využít akrylový blok. Mrkněte se, jak s gelovými razítky pracovat.

 

 

Nezapomeňte na razítkovací polštářky a akrylový blok.

 

Razítka zabaví nejenom vás dospělé, ale i děti od 18 měsíců. Pro ně máme řady razítek jako Stampo Story pro vyprávění příběhů nebo Stampo Baby s motivy zvířátek či princeznami.

nahoru