Faber-Castell – výtvarné a psací potřeby

Německá rodinná firma Faber-Castell byla založena v roce 1761 a je nejstarším výrobcem psacích potřeb. Výrobky této značky jsou proslulé výbornou kvalitou dosahovanou použitím nejlepších přírodních materiálů.

Faber-Castell má výrobky pro děti i pro amatérské a profesionální umělce. Rozeznáte je podle barvy přebalů. Pastelky, fixy, vodovky aj. s červeným přebalem patří dětem, některé výrobky jsou vhodné pro děti už od 3 let. Kreativním amatérským umělcům je určená modrá řada Kreativního studia a profesionální umělce nezklame zelená řada Art & Graphic. Široká paleta výrobků Faber-Castell nabízí i psací, rýsovací a kancelářské potřeby.

 

Malujeme, kreslíme, učíme se

Děti mají vždy spoustu nápadů a dychtivé energie. Podpořte své ratolesti, aby svůj volný čas využívaly kreativně a smysluplně, budou si tak s nadšením hrát a zároveň se učit.

 

Kreativní studio

Kreativní studio je sortiment pro kreativní amatérské umělce, kteří v rámci svých aktivit ve volném čase rádi používají vysoce kvalitní výrobky za přijatelnou cenu.

 

Art & Graphic

Řada „Art & Graphic“, kterou si oblíbili amatérští umělci i profesionálové, kombinuje to nejlepší z 250 let zkušeností ve vývoji a výrobě exkluzivních výrobků pro umělecké kreslení. Tato řada se vyznačuje širokým spektrem barevných nuancí a prémiovou kvalitou. Vysoce kvalitní pigmenty zaručují vynikající stálost na světle a nádherné barvy, které vydrží po staletí a pomohou umělcům vytvořit nadčasová umělecká díla. Pro tuto řadu zvolil Faber Castell zelený přebal v barvě svého loga.

 

Školní potřeby

 

Chci si prohlédnout celou nabídku Faber-Castell >>

 


 

nahoru