Maloobchodní katalog CZ


Vážení zákazníci,

v našem novém vydání katalogu ACTIVA Maloobchod Vám opět představujeme výběr nejzajímavějšího sortimentu od předních světových i domácích výrobců školních a kancelářských potřeb. Jako již tradičně, i letos jsme náš katalog rozšířili o stovky zajímavých produktových novinek, mezi něž patří například školní batohy značky Boll s unikátním systémem konstrukce zad, který chrání páteř dětí před nesprávným přetěžováním, nebo řadu nových inspirací v oblasti kreativního tvoření od značky Aladine. V kapitole Designové kolekce najdete nově pestrou škálu atraktivních motivů sešitů pro všechny věkové kategorie od společnosti MAR-MAR i rozšířenou nabídku bloků. Za zmínku jistě stojí i novinky od oblíbené značky Maped, především v kapitole Výtvarné potřeby.

V rámci úsilí o další zlepšování našich služeb jsme pro Vás, naše maloobchodní partnery, v uplynulém roce otevřeli poblíž naší centrály v Praze rozsáhlou vzorkovnu. Zde si můžete prohlédnout nejen náš kompletní sortiment, ale především mnohá inspirativní řešení jak lze poutavou prezentací značkového zboží podpořit jeho prodej na Vaší prodejně. Jste srdečně zváni k návštěvě, v případě Vašeho zájmu kontaktujte prosím svého obchodního zástupce.

Rok 2015 přinesl i další pozitivní změnu pro Vás - sjednocení kontaktního telefonu a emailu, díky kterému jsme výrazně zefektivnili vyřizování a zpracování Vašich příchozích emailů a telefonických požadavků. Díky novému systému zastupitelnosti obchodních referentek jsou veškeré Vaše telefonické hovory a požadavky vyřizovány v nejrychlejším možném čase.

Rádi uvítáme Vaše připomínky a náměty jak bychom mohli dalším zdokonalováním našich služeb i sortimentní nabídky přispět k Vaší dlouhodobé spokojenosti.

Přejeme Vám hodně úspěchů a těšíme se na další úspěšnou spolupráci.

 

Zde si můžete stáhnout jednotlivé kapitoly našeho katalogu

nahoru